Wiadomości branżowe

Inżynier Przyszłości ? Politechnika Gdańska wygrała konkurs na dofinansowanie

67, 2 mln zł otrzyma Politechnika Gdańska na realizację projektu Inżynier Przyszłości. To największe dofinansowanie na jeden projekt dla naszej uczelni. Wniosek JM Rektora PG, prof. Henryka Krawczyka znalazł się wśród czterech najlepszych, rekomendowanych do wsparcia przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Uzyskał 89 punktów na 98 możliwych. Na liście rankingowej konkursu nasz wniosek uplasował się na trzeciej pozycji wśród 31 zgłoszonych z całej Polski – od morza po Tatry. Realizowane będą tylko cztery projekty.Na spotkanie prasowe z Rektorem jako pomysłodawcą projektu i koordynatorem – Senatorem RP, prof. Edmundem Wittbrodtem, profesorem zwyczajnym Wydziału Mechanicznego PG zapraszamy DZIENNIKARZY w poniedziałek, 17 grudnia 2012 o godz. 13.15 do Sali Senatu PG, Gmach Główny, I piętro.Na miejscu dowiedzą się Państwo o szczegółach projektu, otrzymają również materiały graficzne do wykorzystania.

67, 2 mln zł otrzyma Politechnika Gdańska na realizację projektu Inżynier Przyszłości. To największe dofinansowanie na jeden projekt dla naszej uczelni. Wniosek JM Rektora PG, prof. Henryka Krawczyka znalazł się wśród czterech najlepszych, rekomendowanych do wsparcia przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Uzyskał 89 punktów na 98 możliwych. Na liście rankingowej konkursu nasz wniosek uplasował się na trzeciej pozycji wśród 31 zgłoszonych z całej Polski ? od morza po Tatry. Realizowane będą tylko cztery projekty.

<

p>Na spotkanie prasowe z Rektorem jako pomysłodawcą projektu i koordynatorem ? Senatorem RP, prof. Edmundem Wittbrodtem, profesorem zwyczajnym Wydziału Mechanicznego PG zapraszamy DZIENNIKARZY w poniedziałek, 17 grudnia 2012 o godz. 13.15 do Sali Senatu PG, Gmach Główny, I piętro.

Na miejscu dowiedzą się Państwo o szczegółach projektu, otrzymają również materiały graficzne do wykorzystania.

Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Innowacyjny materiał rozwiąże problemy użytkowników dronów. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi ryzyko przegrzewania się podzespołów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy